Predstavte si, že každý deň vstupujete do priestoru, kde sa dokonale snúbi funkčnosť s eleganciou. Kde každý detail je premyslený tak, aby podčiarkol jednoduchosť a čistotu línie. Predstavte si sprchové dvere, ktoré nielen skrášlia váš domov, ale stanú sa synonymom pre nezabudnuteľný dojem.
Tieto dvere existujú. Sú to jednokrídlové sprchové dvere Alfa od WellMall.
ROZMERY:
V tomto prípade ide o 6 mm bezpečnostné sklo v nepriehľadné - Grape prevedení.
V našej ponuke ale nájdete tieto dvere aj s čírou výplňou skla.
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Dvere Alfa sú po celej dĺžke osadené špeciálnym pántom, ktorý je doplnený o zdvíhací mechanizmus, zaisťujúci hladké otváranie a zatváranie dverí.
Pri dovretí klesnú sklá k vaničke či dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby neunikla ani kvapka vody. Pánt pri dverách sa nemusí premazávať a tým je zaistená dlhá životnosť.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí spoľahlivo zaistí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne.
Magnetické dverné tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá bráni prípadnému ďalšiemu úniku vody zo sprchovacieho kúta.
Je na vás, či lištu použijete alebo nie. Ak nie, vznikne vám úplne bezbariérový vstup.
Použité hliníkové profily sprchových dverí Alfa sú odolné voči korózii. Vydržia vám tak veľa rokov.
Zinková jednobodová rukoväť nijako nenarúša jednoduché línie týchto dverí.
NOVINKA! Prispôsobte si dvere Alfa podľa svojich predstáv. Štandardnú kónickú rukoväť môžete nahradiť hranatou! Táto možnosť personalizácie vám umožní doladiť dizajn vašej kúpeľne do posledného detailu.
V prípade záujmu je potrebné rukoväť prikúpiť samostatne, pretože nie je súčasťou balenia. Prikúpiť môžete tu.
Nenechajte si ujsť príležitosť vlastniť sprchové dvere, ktoré definujú nový štandard v dizajne a funkčnosti. Jednokrídlové sprchové dvere Alfa od WellMall sú nielen krásne, ale aj praktické a ľahko sa udržiavajú.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 43,5 |
| Montážny rozmer (cm) | 58-62 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 20 |
| balenie | kartón=64x191x5cm |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |