Sprchový kút bez vaničky ALFA DUE – skvelá voľba pre každého, kto si chce užívať sprchovanie bez kompromisov. Ide o kombináciu dvoch jednokrídlových sprchových dverí, ktoré spoločne vytvoria elegantný štvorcový alebo obdĺžnikový sprchový kút.
Rozmery:
V tomto prípade ide o GRAPE sklenenú bezpečnostnú 6mm výplň dverí.
V našej ponuke nájdete tento sprchový kút aj s čírou výplňou skla.
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá zabraňuje usadzovaniu baktérií a zároveň uľahčuje údržbu. Odporúčame však cca 1x do mesiaca vrstvu obnovovať pomocou špeciálnych Anticalcových prípravkov.
Vďaka otváraniu oboch krídiel vám tento sprchový kút poskytne maximálne pohodlný vstup.
Vďaka zdvihovému pántovému mechanizmu sa vám dvere budú otvárať jedna báseň.
Nekoródujúce stabilné hliníkové profily v dizajne BLACK (čierna) sú nadčasovou kombináciou vhodnou pre každú kúpeľňu.
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá bráni prípadnému pretečeniu vody z niky. Je však na vás, či lištu použijete alebo nie. Pokiaľ lištu nepoužijete, vznikne vám tak úplne bezbariérový vstup.
Pri dovretí dverné krídla klesnú k prahovej lište a spodné chlopňové tesnenie kút pekne utesní. Už nebudete musieť po každom sprchovaní utierať celú kúpeľňu.
Kovové jednobodové madlo nijako nenarušuje jednoduché línie tohto sprchového kúta. Jednoduchá manipulácia s dverami pre dospelého aj malé dieťa.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 111 |
| Montážny rozmer (cm) | 88 - 90 x 88 - 90 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 58 |
| balenie | 2 kartóny=100x191x5cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |