| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 85 cm |
| Dĺžka (cm) | 95 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 112 |
| Montážny rozmer (cm) | 93 - 95 x 83 - 85 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 60 |
| balenie | 2 kartóny=105x191x5cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |