Sprchovací kút bez vaničky ALFA DUE – skvelá voľba pre každého, kto si chce užívať sprchovanie bez kompromisov. Ide o kombináciu dvoch jednokrídlových sprchových dverí, ktoré spoločne vytvoria elegantný štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút.
Rozmery:
V tomto prípade ide o ČÍRU sklenenú bezpečnostnú 6mm výplň dverí.
Ak ale uprednostňujete viac súkromia, nájdete v našej ponuke aj tieto dvere s výplňou skla Grape (nepriehľadné, iba priesvitné).
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Vďaka otváraniu oboch krídel vám tento sprchovací kút poskytne maximálne pohodlný vstup.
Vďaka zdvihovému pántovému mechanizmu sa vám dvere budú otvárať jedna báseň.
Nekorodujúce stabilné hliníkové profily v čiernom dizajne sú nadčasovou kombináciou vhodnou pre každú kúpeľňu.
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá bráni prípadnému pretečeniu vody z niky. Je však na vás, či lištu použijete alebo nie. Ak lištu nepoužijete, vznikne vám tak úplne bezbariérový vstup.
Pri dovretí dverné krídla klesnú k prahovej lište a spodné chlopňové tesnenie kút pekne utesní. Už nebudete musieť po každom sprchovaní vytierať celú kúpeľňu.
Kovové jednobodové madlá nijako nenarúšajú jednoduché línie tohto sprchového kúta. Jednoduchá manipulácia s dverami ako pre dospelého, tak aj malé dieťa.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 95 cm |
| Dĺžka (cm) | 95 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 119 |
| Montážny rozmer (cm) | 93 - 95 x 93 - 95 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 60 |
| balenie | 2 kartóny=105x191x5cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |