Moderné **sprchové dvere Alfa Line** **II** vás oslnia svojou **jednoduchosťou a čistou líniou**, ktorá týmto dverám dodáva nezabudnuteľný dojem.
**Rozmery:**
Otváranie sprchových dverí Alfa Line II je smerom do kúpeľne.
Univerzálna **ľavo-pravá montáž dverí** (stranu otvárania si zvolíte pri montáži).
Pri týchto sprchových dverách ide o výplň z **bezpečnostného** **GRAPE skla s hrúbkou 6 mm** - štrukturované.
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky
Bez obáv, ak túžite po niektorej z kombinácií – určite nám napíšte. Zostavíme priamo pre vás.
V tomto prípade je možné kombinovať rozmer **dverovej časti 60, 65, 70, 75, 80 alebo 85 cm a pevných bočníc** s veľkosťou **20, 30, 40, 50, 60 alebo 70 cm.**
Dvere Alfa sú osadené špeciálnym pántom, ktorý je po celej dĺžke dverí. Pánt je doplnený o **zdvíhací mechanizmus**, ktorý zaistí **hladké otváranie a zatváranie** dverí. Navyše sa nemusí premazávať, čím je zaistená jeho dlhá životnosť.
Pri dovretí dverí klesnú sklá k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením **utesnia otvor pod dverami**, aby sa voda nedostala, kam nemá.
Aby bolo možné využiť univerzálnosť dverí, je pevná stena cca o 2 cm vyššia ako dverné sklo.
Vysoko komfortné sprchové dvere Alfa Line II majú čierne **hliníkové profily**, ktoré sú **odolné proti korózii.**
**Dizajnové prevedenie: **čierna
Silikónové **"odkvapové" tesnenie** dverí **spoľahlivo zaistí**, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne. Koniec utierania vytopenej kúpeľne.
**Magnetické dovieracie tesnenie** vždy dvere **nepriepustne uzavrie**.
V balení nájdete aj **podlahovú lištu,** ktorá **bráni prípadnému pretečeniu** vody z niky. Je však na vás, či lištu použijete alebo nie. Ak lištu nepoužijete, vznikne vám tak úplne **bezbariérový vstup.**
**Kovové** jednobodové **madlo** nijako nenarúša jednoduché línie týchto dverí. Oproti lacným plastovým nastriekaným náhražkám sa nemusíte báť, že sa vám bude lúpať farba.
NOVINKA! Prispôsobte si dvere Alfa Line II podľa svojich predstáv. Štandardné kónické madlá môžete nahradiť hranatým! Táto možnosť personalizácie vám umožní doladiť dizajn vašej kúpeľne do posledného detailu.
V prípade záujmu je potrebné madlo prikúpiť samostatne, pretože nie je súčasťou balenia. Prikúpiť môžete tu.
**Byteľné stabilizačné vzpery** istia pevné steny, aby všetko držalo, ako má.
Jednokrídlové sprchové dvere **Alfa Line** **II** si zamiluje každý, kto chce mať **elegantné a spoľahlivé dvere** za skvelú cenu.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 100 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 49 |
| Kombinácia | dvere 65 + 2x pevná stena 20 |
| Montážny rozmer (cm) | 100 - 102 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 36 |
| balenie | 1 kartón=69x191x5cm, 2 kartóny=28x192x6cm |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |