Moderné sprchové dvere Alfa Line vás oslnia svojou jednoduchosťou a čistou líniou, ktorá týmto dverám dodáva nezabudnuteľný dojem. Ide o kombináciu otváracích dverí a pevnej bočnej steny v jednej rovine.
Rozmery:
Na želanie vám nakombinujeme dvere presne pre vás.
V tomto prípade je možné kombinovať rozmer dverovej časti: 60, 65, 70, 75, 80 alebo 85 cm a pevnej bočnice s veľkosťou 20, 30, 40, 50, 60 alebo 70 cm.
Otváranie sprchových dverí Alfa Line je prispôsobené smerom do kúpeľne.
Iste vás poteší aj univerzálna stranová montáž, kedy si môžete vybrať, či sa dvere budú otvárať zľava alebo sprava.
V tomto prípade ide o ČÍRU sklenenú bezpečnostnú 6mm výplň dverí.
Ak ale uprednostňujete viac súkromia, nájdete v našej ponuke aj tieto dvere s výplňou skla Grape (nepriehľadné, iba priesvitné).
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x mesačne špeciálne anticalcové prípravky.
Dvere Alfa sú po celej dĺžke osadené špeciálnym pántom, ktorý je doplnený o zdvíhací mechanizmus, zaisťujúci hladké otváranie a zatváranie dverí.
Pri dovretí klesnú sklá k vaničke či dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby neunikla ani kvapka vody. Pánt pri dverách sa nemusí premazávať a tým je zaistená dlhá životnosť.
Aby bolo možné využiť univerzálnosť dverí, je pevná stena cca o 2 cm vyššia než dverové sklo.
Použité hliníkové profily sprchových dverí Alfa sú odolné voči korózii. Vydržia vám tak veľa rokov.
Dizajnové prevedenie: chróm
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí spoľahlivo zaistí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne.
Magnetické dverové tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá bráni prípadnému ďalšiemu úniku vody zo sprchovacieho kúta.
Je na vás, či lištu použijete alebo nie. Ak nie, vznikne vám úplne bezbariérový vstup.
Zinkové jednobodové madlo nijako nenarúša jednoduché línie týchto dverí.
NOVINKA! Prispôsobte si dvere Alfa podľa svojich predstáv. Štandardné kónické madlo môžete nahradiť hranatým! Táto možnosť personalizácie vám umožní doladiť dizajn vašej kúpeľne do posledného detailu.
V prípade záujmu je potrebné madlo prikúpiť samostatne, pretože nie je súčasťou balenia. Prikúpiť môžete tu.
Bytelná stabilizačná vzpera sa postará o to, aby všetko správne držalo na svojom mieste.
Jednokrídlové sprchové dvere Alfa Line si zamiluje každý, kto chce mať elegantné a spoľahlivé dvere za skvelú cenu.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 110 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 74 |
| Kombinácia | dvere 90 + pevná stena 20 |
| Montážny rozmer (cm) | 108-112 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 37 |
| balenie | 1 kartón=28x192x6cm, 1 kartón=94x191x5cm |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |