| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 125 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 69 |
| Kombinácia | dvere 85 + pevná stena 40 |
| Montážny rozmer (cm) | 123 - 127 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 41.5 |
| balenie | 1 kartón=48x192x6cm, 1 kartón=89x191x5cm |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |