| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 135 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 69 |
| Kombinácia | dvere 85 + pevná stena 50 |
| Montážny rozmer (cm) | 133 - 137 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 44 |
| balenie | 1 kartón=58x192x6cm, 1 kartón=89x191x5cm |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |