Moderne spracované sprchové dvere Alfa Line vás oslnia svojou jednoduchosťou a čistou líniou, ktorá týmto dverám dodáva nezabudnuteľný dojem. Ide o kombináciu otváracích dverí a pevnej bočnej steny v jednej rovine.
Rozmery:
Na želanie vám nakombinujeme dvere presne pre vás.
V tomto prípade je možné kombinovať rozmer dvernej časti: 60, 65, 70, 75, 80 alebo 85 cm a pevnej bočnice s veľkosťou 20, 30, 40, 50, 60 alebo 70 cm.
Otváranie sprchových dverí Alfa Line je prispôsobené smerom do kúpeľne.
Iste vás poteší aj univerzálna stranová montáž, kedy si môžete vybrať, či sa dvere budú otvárať zľava alebo sprava.
V tomto prípade ide o Grape (štruktúrovanú) sklenenú bezpečnostnú 6mm výplň dverí.
Ak sa vám štruktúrované sklo nehodí, nájdete v našej ponuke tieto dvere aj s čírou výplňou skla (priehľadné ako okno).
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá zabraňuje usadzovaniu baktérií a zároveň uľahčuje údržbu. Odporúčame však cca 1x do mesiaca vrstvu obnovovať pomocou špeciálnych Anticalcových prípravkov.
Dvere Alfa sú osadené špeciálnym pántom, ktorý je po celej dĺžke dverí. Pánt je doplnený o zdvíhací mechanizmus, ktorý zaistí hladké otváranie a zatváranie dverí. Navyše sa nemusí premazávať, čím je zaistená jeho dlhá životnosť.
Pri zavretí dverí klesnú sklá k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby sa voda nedostala tam, kam nemá.
Aby bolo možné využiť univerzálnosť dverí, je pevná stena cca o 2 cm vyššia ako dverné sklo.
Vysoko komfortné sprchové dvere Alfa Line majú leštený hliníkový profil, ktorý je odolný proti korózii.
Dizajnové prevedenie: chróm
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí spoľahlivo zaistí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne. Koniec vytierania vytopenej kúpeľne.
Magnetické zatváracie tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá bráni prípadnému ďalšiemu úniku vody zo sprchovacieho kúta.
Je na vás, či lištu použijete alebo nie. Ak nie, vznikne vám úplne bezbariérový vstup.
Kovové jednobodové madlo nijako nenarušuje jednoduché línie týchto dverí. Oproti lacným plastovým nastriekaným náhradám sa nemusíte báť, že sa vám bude lúpať farba.
NOVINKA! Prispôsobte si dvere Alfa podľa svojich predstáv. Štandardné kónické madlo môžete nahradiť hranatým! Táto možnosť personalizácie vám umožní doladiť dizajn vašej kúpeľne do posledného detailu.
V prípade záujmu je potrebné madlo prikúpiť samostatne, pretože nie je súčasťou balenia. Prikúpiť môžete tu.
Robustná stabilizačná vzpera sa postará o to, aby všetko správne držalo na svojom mieste
Jednokrídlové sprchové dvere Alfa Line si zamiluje každý, kto chce mať elegantné a spoľahlivé dvere za skvelú cenu.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 43,5 |
| Kombinácia | dvere 60 + pevná stena 20 |
| Montážny rozmer (cm) | 78-82 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 28 |
| balenie | 1 kartón=64x191x5cm, 1 kartón=28x192x6cm |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |