Sprchový kút ALFA LINE DUE s rozmerom 120 x 100 cm je tvorený kombináciou dvoch pevných stien a dverí.
Obe krídla sprchového kúta Alfa Line Due sú otváracie smerom do kúpeľne.
Pri otvorení oboch krídel vám vznikne vstup široký 74 cm.
Číre bezpečnostné sklo s hrúbkou 6 mm (priehľadné ako okno).
V našej ponuke nájdete tento sprchový kút aj s výplňou skla Grape (štruktúrované).
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Sprchový kút je po celej dĺžke dverí osadený špeciálnym pántom, ktorý je doplnený o zdvíhací mechanizmus, zaisťujúci hladké otváranie a zatváranie dverí.
Pri dovretí klesnú sklá k vaničke či dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby neunikla ani kvapka vody. Pánt pri dverách sa nemusí premazávať a tým je zaistená dlhá životnosť.
Aby bolo možné využiť univerzálnosť dverí, sú pevné steny cca o 2 cm vyššie ako dverové sklo.
Použité hliníkové profily sprchového kúta Alfa Line Due sú odolné voči korózii. Vydržia vám tak množstvo rokov.
Dizajnové prevedenie: chróm
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá bráni prípadnému ďalšiemu úniku vody zo sprchového kúta.
Je na vás, či lištu použijete alebo nie. Ak nie, vznikne vám úplne bezbariérový vstup.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí spoľahlivo zaistí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne.
Magnetické dverové tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
Zinkové jednobodové madlá nijak nenarušujú jednoduché línie tohto kúta.
Bytelné kovové stabilizačné vzpery držia pevné bočné steny na svojom mieste.
| Rozmer (cm) | 120 x 100 |
| Šírka (cm) | 100 cm |
| Dĺžka (cm) | 120 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 74 |
| Kombinácia | dveře 85+bočnice 40 x dveře 65+bočnice 40 |
| Montážny rozmer (cm) | 118-120 x 98-100 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 75 |
| balenie | 1 kartón=69x191x5cm, 1 kartón=89x191x5cm, 2 kartóny=48x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |