| Rozmer (cm) | 125x105 |
| Šírka (cm) | 105 cm |
| Dĺžka (cm) | 125 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 110 |
| Kombinácia | dveře 80+bočnice 50 x dveře 60+bočnice 50 |
| Montážny rozmer (cm) | 123-125 x 103-105 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 75 |
| balenie | 1 kartón=64x191x5cm, 1 kartón=84x191x5cm, 2 kartóny=58x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |