| Rozmer (cm) | 140 x 120 |
| Šírka (cm) | 120 cm |
| Dĺžka (cm) | 140 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Kombinácia | dveře 75+bočnice 70 x dveře 75+bočnice 50 |
| Montážny rozmer (cm) | 138-140 x 118-120 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 82 |
| balenie | 2 kartony=79x191x5 cm, karton=78x192x6cm, karton=58x192x6 cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |