| Rozmer (cm) | 90 x 80 |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 60 |
| Kombinácia | dveře 65+bočnice 30 x dveře 65+bočnice 20 |
| Montážny rozmer (cm) | 88-92 x 78-80 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 67 |
| balenie | 1 kartón=69x191x5cm, 1 kartón=89x191x5cm, 2 kartóny=48x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |