| Rozmer (cm) | 95 x 95 |
| Šírka (cm) | 95 cm |
| Dĺžka (cm) | 95 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 90 |
| Kombinácia | dveře 80+bočnice 20 x dveře 80+bočnice 20 |
| Montážny rozmer (cm) | 93 - 95 x 93 - 95 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 70 |
| balenie | 2 kartóny=84x191x5 cm, 2 kartóny=28x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |