| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 50 cm |
| Výška (cm) | 196,5 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 38 |
| Montážny rozmer (cm) | 48-52 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 20 |
| balenie | 1 kartón=48x203x7 cm, 1 tubus=6x203 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |