Spojením minimalizmu a moderného vzhľadu vznikne perfektný sprchový kút. Navyše v spojení s bezrámovým vyhotovením vnesú do vašej kúpeľne nádych čistoty.
ROZMERY:
Dverné krídla sprchového kúta AVER DUE môžete otvárať smerom dovnútra aj von - do priestoru kúpeľne.
Iste vás poteší aj univerzálna stranová montáž.
Pri týchto sprchových dverách ide o výplň z bezpečnostného ČÍREHO skla s hrúbkou 6 mm - priehľadné ako okná. Ak ale pri sprchovaní uprednostňujete viac súkromia, nájdete v našej ponuke rovnaký model s výplňou skla Grape, ktoré je iba priesvitné (štrukturované).
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Sprchový kút má leštené hliníkové profily s chrómovým povrchom. Profily sú tvarované v modernom hranatom dizajne a doplnené o hornú krytku, aby sa dovnútra nedostala ani kvapka.
Sprchové dvere zdobí kovové dvojbodové madlo s dĺžkou 42 cm, ktoré je z vnútornej strany sprchového kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom na uchopenie.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí a nízka prahová lišta spoľahlivo zabráni vytečeniu vody zo sprchového kúta. Vďaka nadvihovaciemu pántu sa dvere pri dovretí pekne "posadia" k lište.
Ak chcete kompletne bezbariérový vstup, nemusíte prahovú lištu inštalovať, stačí iba prikúpiť špeciálne "zástavkové" spodné tesnenie a inštalujte namiesto existujúceho.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 95 cm |
| Dĺžka (cm) | 95 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 115 |
| Montážny rozmer (cm) | 91,7-93,7 x 91,7-93,7 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 62 |
| balenie | 2 kartóny=93x203x7 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | rohová |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |