| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 110 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 92 |
| Montážny rozmer (cm) | 108-112 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 30.5 |
| balenie | 1 kartón=69x191x6cm |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |