Či už potrebujete akúkoľvek šírku, sprchové dvere Beta sú prispôsobené vašim potrebám so 17 rôznymi šírkami.
Predstavte si, že otvárate dvere do sveta, kde každé ráno začína dokonalou harmóniou a pokojom.
Sprchové dvere Beta sú symbolom elegancie a funkčnosti, navrhnuté tak, aby sa stali centrálnym prvkom vašej kúpeľne.
Otváranie ako dovnútra, tak aj von zo sprchovacieho kúta. To zaistí špeciálne pántové prevedenie so zdvíhacím mechanizmom, ktoré je zárukou toho, že vaše rána budú odteraz oveľa jednoduchšie a príjemnejšie.
Navyše, vďaka veľkému priechodu, vám dvojkrídlové dvere umožnia vstúpiť do sprchovacieho kúta s ľahkosťou a eleganciou.
Väčšinu plochy sprchových dverí tvorí bezpečnostné SKLO, čo pôsobí v každej kúpeľni čisto a vzdušne. Hrúbka skla 6 mm je úplne ideálne riešenie. Dostatočne pevné, aby zabránilo vlneniu a pritom ľahké, aby nezaťažovalo pántový mechanizmus otvárania dverí.
Sprchové dvere Beta ponúkajú výber z dvoch výplňových prevedení. Buď môžete zvoliť priehľadné Číre sklo alebo sklo nepriehľadné štruktúrované v dizajne Grape.
Technológia Cleaner sa postará o to, že vaše dvere zostanú čisté a bez baktérií, čo uľahčí údržbu a zvýši hygienu vašej kúpeľne.
Prečo si nedopriať sprchové dvere, ktoré nielen vyzerajú skvele, ale aj uľahčujú vaše každodenné rituály? Výmena starých dverí za sprchové dvere Beta je rozhodnutie, ktoré vás bude každé ráno tešiť.
A nielen to. Zdvíhací mechanizmus bočného pántu u sprchových dverí Beta napomáha hladkej prevádzke po mnoho rokov používania.
Zamyslite sa nad tým, ako často sa vám stalo, že po sprchovaní ste museli utierať vodu rozstreknutú po celej kúpeľni.
So sprchovými dverami Beta je tento problém minulosťou, vďaka inteligentnému silikónovému "odkvapovému" tesneniu, ktoré udrží vodu tam, kde má byť.
Kovové jednobodové madlá nijako nenarúšajú jednoduché línie týchto dverí.
NOVINKA! Prispôsobte si dvere Beta podľa svojich predstáv. Štandardné kónické madlá môžete nahradiť hranatými! Táto možnosť personalizácie vám umožní doladiť dizajn vašej kúpeľne do posledného detailu.
V prípade záujmu je potrebné madlá prikúpiť samostatne, pretože nie sú súčasťou balenia. Prikúpiť môžete tu.
Teraz je ten správny čas urobiť krok vpred k vašej dokonalej kúpeľni. Nechajte sa uniesť kvalitou a dizajnom, ktorý vás bude denne sprevádzať pri vašich rituáloch. Vyberte si svoje sprchové dvere Beta a začnite každý deň s pocitom čistoty a sviežosti.
Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako ľahko môžu byť sprchové dvere Beta súčasťou vášho domova.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 42 |
| Montážny rozmer (cm) | 58-62 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 20 |
| balenie | 1 kartón=44x191x6cm |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |