Či už potrebujete akúkoľvek šírku, sprchové dvere Beta sú prispôsobené vašim potrebám so 17 rôznymi šírkami.
Predstavte si, že otvárate dvere do sveta, kde každé ráno začína dokonalou harmóniou a pokojom.
Sprchové dvere Beta sú symbolom elegancie a funkčnosti, navrhnuté tak, aby sa stali centrálnym prvkom vašej kúpeľne.
Otváranie ako dovnútra, tak aj von zo sprchového kúta. To zabezpečí špeciálne pántové prevedenie so zdvíhacím mechanizmom, ktoré je zárukou toho, že vaše rána budú odteraz oveľa jednoduchšie a príjemnejšie.
Navyše, vďaka veľkému priechodu, vám dvojkrídlové dvere umožnia vstúpiť do sprchového kúta s ľahkosťou a eleganciou.
Väčšinu plochy sprchových dverí tvorí bezpečnostné SKLO, čo pôsobí v každej kúpeľni čisto a vzdušne. Hrúbka skla 6 mm je absolútne ideálne riešenie. Dostatočne pevné, aby zabránilo vlneniu a pritom ľahké, aby nezaťažovalo pántový mechanizmus otvárania dverí.
Sprchové dvere Beta ponúkajú výber z dvoch výplňových prevedení. Buď môžete zvoliť priehľadné Číre sklo alebo sklo nepriehľadné štrukturované v dizajne Grape.
Technológia Cleaner sa postará o to, že vaše dvere zostanú čisté a bez baktérií, čo uľahčí údržbu a zvýši hygienu vašej kúpeľne.
Dvere BETA sú osadené špeciálnymi pántmi, ktoré sú po celej dĺžke dverí.
Pánty sú doplnené o zdvíhací mechanizmus, ktorý zabezpečí hladké otváranie a zatváranie dverí. Pánty pri dverách sa nemusia premazávať a tým je zaistená dlhá životnosť.
Pri dovretí dverí, sklá klesnú k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby sa voda nedostala kam nemá.
Zamyslite sa nad tým, ako často sa vám stalo, že ste po sprchovaní museli utierať vodu rozstreknutú po celej kúpeľni.
So sprchovými dverami Beta je tento problém minulosťou, vďaka inteligentnému silikónovému "odkvapovému" tesneniu, ktoré udrží vodu tam, kde má byť.
Kovové jednobodové madlá nijako nenarúšajú jednoduché línie týchto dverí.
NOVINKA! Prispôsobte si dvere Beta podľa svojich predstáv. Štandardné kónické madlá môžete nahradiť hranatými! Táto možnosť personalizácie vám umožní doladiť dizajn vašej kúpeľne do posledného detailu.
V prípade záujmu je potrebné madlá prikúpiť samostatne, pretože nie sú súčasťou balenia. Prikúpiť môžete tu.
Teraz je ten správny čas urobiť krok vpred k vašej dokonalej kúpeľni. Nechajte sa uniesť kvalitou a dizajnom, ktorý vás bude denne sprevádzať pri vašich rituáloch. Vyberte si svoje sprchové dvere Beta a začnite každý deň s pocitom čistoty a sviežosti.
Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako ľahko môžu byť sprchové dvere Beta súčasťou vášho domova.
Kedy inokedy, než teraz, je ten pravý čas pre zmenu k lepšiemu?
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 140 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 122 |
| Montážny rozmer (cm) | 138 - 142 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 43 |
| balenie | 1 kartón=84x191x6cm |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |