Nech už potrebujete akúkoľvek šírku, sprchové dvere Beta sú prispôsobené vašim potrebám so 17 rôznymi šírkami.
Predstavte si, že otvárate dvere do sveta, kde každé ráno začína dokonalou harmóniou a pokojom.
Sprchové dvere Beta sú symbolom elegancie a funkčnosti, navrhnuté tak, aby sa stali centrálnym prvkom vašej kúpeľne.
Otváranie ako dovnútra, tak aj von zo sprchovacieho kúta. To zaistí špeciálne pántové vyhotovenie so zdvíhacím mechanizmom, ktoré je zárukou toho, že vaše rána budú odteraz oveľa jednoduchšie a príjemnejšie.
Navyše, vďaka veľkému prechodu, vám dvojkrídlové dvere umožnia vstúpiť do sprchovacieho kúta s ľahkosťou a eleganciou.
Väčšinu plochy sprchových dverí tvorí bezpečnostné SKLO, čo pôsobí v každej kúpeľni čisto a vzdušne. Hrúbka skla 6 mm je úplne ideálne riešenie. Dostatočne pevné, aby zabránilo vlneniu a pritom ľahké, aby nezaťažovalo pántový mechanizmus otvárania dverí.
Sprchové dvere Beta ponúkajú výber z dvoch výplňových vyhotovení. Buď môžete zvoliť priehľadné Číre sklo alebo sklo nepriehľadné štruktúrované v dizajne Grape.
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Dvere BETA sú osadené špeciálnymi pántmi, ktoré sú po celej dĺžke dverí.
Pánty sú doplnené o zdvíhací mechanizmus, ktorý zaistí hladké otváranie a zatváranie dverí. Pánty pri dverách sa nemusia premazávať a tým je zaistená dlhá životnosť.
Pri dovretí dverí, sklá klesnú k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby sa voda nedostala kam nemá.
Zamyslite sa nad tým, ako často sa vám stalo, že ste po sprchovaní museli utierať vodu rozstriekanú po celej kúpeľni.
So sprchovými dverami Beta je tento problém minulosťou, vďaka inteligentnému silikónovému "odkvapovému" tesneniu, ktoré udrží vodu tam, kde má byť.
Kovové jednobodové madlá nijak nenarúšajú jednoduché línie týchto dverí.
NOVINKA! Prispôsobte si dvere Beta podľa svojich predstáv. Štandardné kónické madlá môžete nahradiť hranatými! Táto možnosť personalizácie vám umožní doladiť dizajn vašej kúpeľne do posledného detailu.
V prípade záujmu je potrebné madlá prikúpiť samostatne, pretože nie sú súčasťou balenia. Priplatiť si môžete tu.
Teraz je ten správny čas urobiť krok vpred k vašej dokonalej kúpeľni. Nechajte sa uniesť kvalitou a dizajnom, ktorý vás bude denne sprevádzať pri vašich rituáloch. Vyberte si svoje sprchové dvere Beta a začnite každý deň s pocitom čistoty a sviežosti.
Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako ľahko môžu byť sprchové dvere Beta súčasťou vášho domova.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 85 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 67 |
| Montážny rozmer (cm) | 83 - 87 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 25 |
| balenie | 1 kartón=56x191x6cm |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |