| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 80 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 62 |
| Kombinácia | dvere 80 / bočnica 80 |
| Montážny rozmer (cm) | 78-81 x81 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 44 |
| balenie | 1 kartón=54x191x6cm, 1 kartón=88x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |