Moderný sprchovací kút Beta Combi v kombinácii s pevnou stenou a dvojkrídlovými dverami oslní najmä súladom skiel a jednotlivých profilov.
Rozmery:
Moderný sprchovací kút Beta Combi v kombinácii s pevnou stenou a dvojkrídlovými dverami oslní najmä súladom skiel a jednotlivých profilov.
Jasnou výhodou tohto kúta sú rozdelené krídla dverí. Pri otváraní von nezasahujú tak veľmi do priestoru kúpeľne a umožňujú ich otvárať aj dovnútra sprchovacieho kúta (lítačky).
V tomto prípade ide o GRAPE SKLENENÚ výplň. (štruktúrované sklo z vonkajšej strany)
Bez obáv, ak túžite po niektorej z kombinácií - určite nám napíšte. Zostavíme priamo pre vás.
Kombinovať je možné rozmer dverí: 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 100, 105, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140 cm
a pevnej bočnice s veľkosťou: 70, 80, 90 alebo 100 cm.
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Sprchovací kút Beta Combi je po celej dĺžke dverí osadený špeciálnymi pántmi, ktoré sú doplnené o zdvíhací mechanizmus, ktorý zabezpečí hladké otváranie a zatváranie dverí. Pánt dverí sa nemusí premazávať a tým je zaistená dlhá životnosť.
Pri dovretí dverí klesnú sklá k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby sa voda nedostala tam, kam nemá.
Sprchovací kút má leštené hliníkové profily odolné voči korózii.
Dizajnové vyhotovenie: CHROM
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá krásne pasuje k dverám. Lišta bráni prípadnému pretečeniu vody z niky. Je však na vás, či ju použijete alebo nie. Ak lištu nepoužijete, vznikne vám tak úplne bezbariérový vstup.
Silikónové "odkvapové" tesnenie spoľahlivo zaistí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne.
Magnetické dovieracie tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
Kovové jednobodové madlá nijako nenarúšajú jemné línie týchto dverí. Oproti lacným plastovým nastriekaným náhradám sa nemusíte báť, že sa vám bude lúpať farba.
Aby všetko správne držalo na svojom mieste, o to sa postará masívna stabilizačná vzpera.
Prikúpte si namiesto sprchovej vaničky odtokový sprchový žľab. Vďaka tomuto riešeniu získate bezbariérový vstup do sprchového kúta, čo je nielen praktické, ale aj esteticky atraktívne.
Naše celokovové sprchové žľaby sú k dispozícii v piatich rôznych dizajnoch, takže si ľahko vyberiete ten, ktorý najlepšie doplní váš kúpeľňový interiér.
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 82 |
| Kombinácia | dvere 100 / bočnica 80 |
| Montážny rozmer (cm) | 98-101 x 81 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 49 |
| balenie | 1 kartón=64x191x6cm, 1 kartón=88x192x6cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |