Rozmery: cm
montážny rozmer: 81 x 98 - 102 x 81 cm
šírka vstupu: 82 cm
výška: 185 cm
Sprchový kút sa skladá zo sklenených posuvných dverí Beta a DVOCH pevných bočných stien. Je tak ideálnym riešením pre tých, ktorí nemajú vo svojej kúpeľni voľný roh a napriek tomu chcú využívať komfort sprchového kúta.
Jasnou výhodou tohto kúta sú rozdelené krídla dverí. Pri otváraní von nezasahujú tak veľmi do priestoru kúpeľne a umožňujú ich otvárať aj dovnútra sprchového kúta (kývavé dvere).
V tomto prípade ide o ČÍRU SKLENENÚ výplň.
Môžete si ale vybrať hneď z dvoch druhov bezpečnostných sklenených výplní s hrúbkou skla 6 mm. Elegantné transparentné/číre sklo (priehľadné ako okno), alebo pre viac súkromia pri sprchovaní sklo grape (nepriehľadné, iba priesvitné).
Bez obáv, ak túžite po niektorej z kombinácií - určite nám napíšte. Zostavíme priamo pre vás.
Kombinovať je možné rozmer dverí: 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 100, 105, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140 cm
a pevné bočnice o veľkosti: 70, 80, 90 alebo 100 cm.
Sklá sú už z výroby opatrené technológiou Cleaner zabraňujúcou usadzovaniu baktérií a zaručujúcou ľahšiu údržbu.
Sprchový kút Beta Combi II je po celej dĺžke dverí osadený špeciálnymi pántami, ktoré sú doplnené o zdvíhací mechanizmus, ktorý zabezpečí hladké otváranie a zatváranie dverí. Pánt pri dverách sa nemusí premazávať a tým je zabezpečená dlhá životnosť.
Pri dovretí dverí klesnú sklá k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby sa voda nedostala tam, kam nemá.
Sprchový kút má leštené hliníkové profily odolné voči korózii.
Dizajnové prevedenie: CHRÓM
Silikónové "odkvapové" tesnenie spoľahlivo zabezpečí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne. Magnetické dovieracie tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá krásne pasuje k dverám. Lišta bráni prípadnému pretečeniu vody z niky. Je však na vás, či ju použijete alebo nie. Ak lištu nepoužijete, vznikne vám tak úplne bezbariérový vstup.
Kovové jednobodové madlá nijako nenarúšajú jemné línie týchto dverí. Oproti lacným plastovým nastriekaným náhradám sa nemusíte báť, že sa vám bude lúpať farba.
Aby všetko správne držalo na svojom mieste, o to sa postarajú masívne stabilizačné vzpery.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 82 |
| Montážny rozmer (cm) | 81 x 98 - 102 x 81 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 63 |
| balenie | 1 kartón=64x191x6cm, 2 kartóny=88x192x6cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | nástenná |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |