Moderne spracované dvojkrídlové sprchové dvere Beta Line oslnia najmä súladom skiel a jednotlivých profilov.
Rozmery:
Jasnou výhodou sprchových dverí Beta Line sú rozdelené krídla dverí. Pri otváraní von nezasahujú tak do priestoru kúpeľne a umožňujú ich otvárať aj dovnútra sprchovacieho kúta (lietačky).
Univerzálna ľavo-pravá montáž dverí (stranu umiestnenia dverí si zvolíte pri montáži).
Na želanie vám nakombinujeme dvere presne pre vás. V tomto prípade je možné kombinovať rozmer dvernej časti: 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 100, 105, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140 cm a pevné bočnice s veľkosťou: 20, 30, 40, 50, 60 alebo 70 cm.
V tomto prípade ide o GRAPE sklenenú bezpečnostnú 6mm výplň dverí. (sklo je štrukturované z vonkajšej strany, iba priesvitné)
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Dvere Beta sú osadené špeciálnymi pántmi, ktoré sú po celej dĺžke dverí. Pánty sú doplnené o zdvíhací mechanizmus, ktorý zaistí hladké otváranie a zatváranie dverí. Navyše sa nemusia premazávať, čím je zaistená ich dlhá životnosť.
Pri dovretí dverí klesnú sklá k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby sa voda nedostala kam nemá.
Aby bolo možné využiť univerzálnosť dverí, je pevná stena cca o 2 cm vyššia než dverné sklo.
Odolné hliníkové profily
Vysoko komfortné sprchové Beta Line majú leštený hliníkový profil, ktorý je odolný proti korózii.
Dvere si potrpia na detail, a preto v balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá krásne sadne k dverám. Lišta bráni prípadnému pretečeniu vody z niky. Je však na vás, či lištu použijete alebo nie. Ak lištu nepoužijete, vznikne vám tak úplne bezbariérový vstup.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí spoľahlivo zaistí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne. Koniec vytierania vytopenej kúpeľne.
Magnetické dovieracie tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
Kovové jednobodové madlá nijako nenarúšajú jemné línie týchto dverí. Oproti lacným plastovým nastriekaným náhradkám sa nemusíte báť, že sa vám bude lúpať farba.
NOVINKA! Prispôsobte si dvere Beta podľa svojich predstáv. Štandardné kónické madlá môžete nahradiť hranatým! Táto možnosť personalizácie vám umožní doladiť dizajn vašej kúpeľne do posledného detailu.
V prípade záujmu je potrebné madlá prikúpiť samostatne, pretože nie sú súčasťou balenia. Prikúpiť môžete tu.
Pevná stabilizačná rohová vzpera sa postará o to, aby všetko držalo tak, ako má.
Dvojkrídlové sprchové dvere Beta Line v kombinácii s pevnou stenou v rovine sú dobrou voľbou pre každého, kto chce mať elegantné a spoľahlivé dvere, ktoré mu budú slúžiť dlhé roky.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 135 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 87 |
| Kombinácia | dvere 105 + pevná stena 30 |
| Montážny rozmer (cm) | 133 - 137 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 49 |
| balenie | 1 kartón=66x6x192 cm; 1 kartón=35x4x192cm |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |