Dvojkrídlový variant obojstranne otváravých dverí HANY. Čistá línia bezrámového prevedenia sa stala hlavným kritériom týchto nádherných sprchových dverí.
Rozmery:
Otváranie sprchových dverí Hany je vďaka špeciálnemu pántu prispôsobené na otváranie krídel dovnútra aj von.
Zdvíhací mechanizmus bočného pántu pri sprchových dverách napomáha hladkému prevádzkovaniu.
V tomto prípade ide o výplň z bezpečnostného GRAPE skla s hrúbkou 6 mm - štruktúrované sklo.
V našej ponuke ale nájdete rovnaký model aj s čírou výplňou skla (priehľadné ako okno).
Sklá sú už z výroby opatrené špeciálnym povlakom proti usadzovaniu vodného kameňa a mydlových usadenín, čo uľahčí čistenie skiel.
Aj napriek tomu odporúčame túto vrstvu aspoň 1x do mesiaca obnovovať pomocou špeciálnych anticalcových prípravkov.
Sprchové dvere majú leštený hliníkový profil s chrómovým povrchom. Profil je tvarovaný v modernom hranatom dizajne doplnený o hornú krytku, aby sa dovnútra nedostala ani kvapka.
Konštrukčné riešenie zdvíhacieho pántu je špičkovým riešením otváravých dverí pri sprchových kútoch.
Sprchové dvere zdobia dvojbodové madlá s dĺžkou 42 cm, ktoré sú z vnútornej strany sprchovacieho kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom na uchopenie.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí a nízka prahová lišta napomáhajú, aby pri sprchovaní nedochádzalo k vytečeniu vody do priestoru kúpeľne.
Vďaka nadvihovaciemu pántu sa dvere pri dovretí pekne "posadia" k lište.
Ak chcete kompletne bezbariérový vstup, nemusíte prahovú lištu inštalovať, stačí len prikúpiť špeciálne "práporkové" spodné tesnenie a inštalujte ho namiesto existujúceho.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 66 |
| Montážny rozmer (cm) | 78-82 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 26 |
| balenie | 1 kartón = 42x202x9 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |