Dvojkrídlový variant obojstranne otvárateľných dverí HANY. Čistá línia bezrámového vyhotovenia sa stala hlavným kritériom týchto nádherných sprchových dverí.
Rozmery:
Otváranie sprchových dverí Hany je vďaka špeciálnemu pántu prispôsobené na otváranie krídiel dovnútra aj von.
Zdvíhací mechanizmus bočného pántu pri sprchových dverách napomáha **hladkej prevádzke. **
V tomto prípade ide o výplň z bezpečnostného ČÍREHO skla s hrúbkou 6 mm - priehľadná ako okná.
V našej ponuke ale nájdete rovnaký model aj s výplňou skla Grape, ktoré je len priesvitné (štruktúrované sklo).
Sklo je už z výroby opatrené špeciálnym povlakom proti usadzovaniu vodného kameňa a mydlových usadenín, čo uľahčí čistenie skla.
Aj napriek tomu odporúčame túto vrstvu aspoň 1x do mesiaca obnovovať pomocou špeciálnych anticalcových prípravkov.
Sprchové dvere majú leštený hliníkový profil s chrómovým povrchom. Profil je tvarovaný v modernom hranatom dizajne doplnený o hornú krytku, aby sa dovnútra nedostala ani kvapka.
Konštrukčné riešenie zdvíhacieho pántu je špičkovým riešením otváracích dverí pri sprchových kútoch.
Sprchové dvere zdobia dvojbodové madlá s dĺžkou 42 cm, ktoré sú z vnútornej strany sprchového kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom na uchopenie.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí a nízka prahová lišta napomáhajú, aby pri sprchovaní nedochádzalo k vytečeniu vody do priestoru kúpeľne.
Vďaka nadvihovaciemu pántu sa dvere pri dovretí pekne "posadia" k lište.
Ak chcete kompletne bezbariérový vstup, nemusíte prahovú lištu inštalovať, stačí len prikúpiť špeciálne "zástavkové" spodné tesnenie a nainštalujte ho namiesto existujúceho.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 85 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 71 |
| Montážny rozmer (cm) | 83 - 87 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 27 |
| balenie | 1 kartón = 45x202x9 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |