Dvojkrídlová varianta obojstranne otvárateľných dverí a pevná bočnica nesie názov HANY COMBI. Čistá línia bezrámového prevedenia sa stala hlavným kritériom tejto krásnej sprchovej zásteny.
Otváranie sprchových dverí Hany je vďaka špeciálnemu pántu prispôsobené na otváranie krídel dovnútra aj von. Zdvíhací mechanizmus bočného pántu pri sprchových dverách napomáha hladkému chodu.
V prípade zásteny Hany Clear ide o výplň z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm - priehľadná ako okná.
S údržbou vám pomôže špeciálny povlak (povrchová úprava proti usadzovaniu vodného kameňa a mydlových usadenín) aplikovaný na sprchové dvere už pri výrobe.
Sklenené tabule držia pevne "v rukách" leštený hliníkový profil s CHRÓMomým povrchom. Profil je tvarovaný v modernom hranatom dizajne doplnený o hornú krytku, aby sa dovnútra nedostala ani kvapka. Konštrukčné riešenie zdvíhacieho pántu je špičkovým riešením otváracích dverí pri sprchových kútoch.
Sprchovací kút zdobia dvojbodové madlá s dĺžkou 42 cm, ktoré sú z vnútornej strany sprchovacieho kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom na uchopenie.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí a nízka prahová lišta napomáhajú, aby pri sprchovaní nedochádzalo k vytečeniu vody do priestoru kúpeľne.
Vďaka nadvihovaciemu pántu sa dvere pri dovretí pekne "posadia" k lište.
Ak chcete kompletne bezbariérový vstup, nemusíte prahovú lištu inštalovať, stačí len prikúpiť špeciálne "zástavkové" spodné tesnenie a inštalovať namiesto existujúceho.
Pevnú stenu zaisťuje robustná rohová vzpera, ktorá jej nedovolí žiadny nepredvídaný pohyb.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 85 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 71 |
| Montážny rozmer (cm) | 83-87 x 77-79 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 57 |
| balenie | 1 kartón = 45x202x9 cm, 1 kartón=80x203x5 cm, 1 kartón=7x48x3 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |