Potom ste tu správne. Sprchová vanička HARD z umelého mramoru je to pravé práve pre Vás.
Umelý mramor je na rozdiel od prírodného kameňa upravený tak, aby bol ideálne použitý do kúpeľní. Vanička má výborné tepelnoizolačné vlastnosti, udržuje teplotu okolia, preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk. Vďaka svojej dokonalej pevnosti a stabilite zaručuje nulový priehyb.
Vďaka hladkému povrchu vaničky bezproblémovo umiestnite a utesníte akúkoľvek zástenu. Špeciálny povrch navyše zaisťuje veľmi jednoduchú údržbu a odolnosť voči čistiacim prostriedkom.
Vysoká estetická hodnota a výborné úžitkové vlastnosti sú hlavnými dôvodmi, prečo sú výrobky z liateho mramoru tak obľúbené a žiadané.
Vaničky HARD vynikajú okrem svojej kvality aj nevšedným dizajnom.
Precízny povrch vaničky bez zbytočných miest, kde sa hromadí voda mimo odtokový priestor.
Ponúkame možnosť zvoliť si farbu krytky sifónu podľa svojich preferencií pre dokonalé zladenie s vašou kúpeľňou.
Na výber sú hneď 4 farby - základná biela, chrómová, čierna lesklá a čierna matná.
Sifón NIE JE súčasťou balenia a je nutné ho zakúpiť zvlášť. Pri dokúpiť ho môžete tu.
Vďaka dômyselnému umiestneniu sifónu (v okraji vaničky) nie je okolie sifónu nijako oslabené a poškodenie spôsobené veľkým zaťažením tohto miesta je teda znížené na minimum.
Sifón je špeciálne navrhnutý priamo pre vaničky Hard, aby zaisťoval rýchly a plynulý odtok vody počas celého sprchovania. Čistenie sifónu je jednoduché a zvládnete ho v troch jednoduchých krokoch.
Sifón je „ukrytý“ pod krytkou z odolného tvrdeného plastu. (Sifón je potrebné zakúpiť zvlášť.)
Osadenie na podlahe - Pre tento variant je vanička primárne prispôsobená, na inštaláciu nepotrebujete žiadne zvláštne vybavenie.
V rovine s podlahou - Vanička môže byť úplne zapustená, takže bude v jednej rovine s podlahou a vy sa tak nebudete musieť obávať "kopnutých" prstov na nohe. Navyše je táto varianta užívateľsky zďaleka najpohodlnejšia.
Vyvýšená na nožičkách s panelom - Ak chcete mať vaničku vyvýšenú a zároveň zachovať jednotný dizajn, postavte ju na nožičky a pridajte čelný panel. Tým získate nielen priestor pre odtok, ale aj komplexný vzhľad. (nožičky a krycí panel nie sú súčasťou)
Vyvýšená s podmurovkou - Je samozrejme možné vaničku inštalovať na podmurovanú časť podlahy vašej kúpeľne, pre potreby mať sprchový kút vyvýšený.
Sprchová vanička je primárne určená pre inštaláciu na podlahu. Preto nožičky a čelný krycí panel nie sú súčasťou. V prípade, že potrebujete vaničku vyvýšiť, je možné nožičky aj čelný krycí panel dokúpiť.
| Rozmer (cm) | 100 x 80 |
| stranová varianta | pravá |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 3,5 cm |
| tvar | asymetrický |
| Materiál | liaty mramor |
| Protišmyková úprava | nie |
| Nosnosť (kg) | 250 |
| Hmotnosť (kg) | 34 |
| balenie | 1 ks= 104x84x6 cm |
| Značka | WellMall |