rozmer: 90 x 80 cm cm
výška: 195 cm
šírka prechodu: 42 cm
polomer oblúka: R55
V sprchovom kúte Natali je použité bezpečnostné kalené sklo s hrúbkou 6 mm, v ČÍROM (priehľadnom) prevedení.
V našej ponuke ale nájdete aj rovnaký model s výplňou štruktúrovaného skla Grape.
Vďaka celorámovej konštrukcii vám do kúpeľne neunikne ani kvapka vody. Celkovú tesnosť zásteny podporia silikónové tesniace zarážky medzi sklami a dverové magnetické tesnenie.
farba rámu: chróm
Elegantné chrómové madlá perfektne dopĺňajú celú zástenu. Madlá sú z praktického hľadiska rozdelené z vnútornej strany kúta na dva bodové úchyty.
Dvojité pojazdové kolieska umožňujú plynulý pohyb skiel v pojazdových profiloch. Spodné kolieska sú vybavené vycvakávacím systémom na uľahčenie prístupu k lište a jej čisteniu.
Zástenu je možné inštalovať priamo na podlahu, alebo kombinovať so sprchovou vaničkou Hard či Rocky. Tie nájdete, spoločne s odtokovými žľabmi, v ponuke nášho obchodu.
Ak doplníte zástenu o stĺpový sprchový set, nebude už nič brániť tomu, aby ste si sprchovanie užili na 100%.
| Rozmer (cm) | 90x80 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 42 |
| Montážny rozmer (cm) | 88 x 78 |
| tvar | asymetrický |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 43 |
| balenie | 1 kartón=50,4x203x16 cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |