
| Rozmer (cm) | 120 x 90 |
| stranová varianta | ľavá |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Dĺžka (cm) | 120 |
| Výška (cm) | 198,5 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 52 |
| tvar | asymetrický |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 99 |
| balenie | 1 kartón=66x203x16 cm, 1 ks= 124x94x6 cm |
| Vanička | mramorová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |