
Asymetrický sprchový kút NATALI v kombinácii s mramorovou vaničkou HARD sa skvele hodí do konceptu klasickej aj modernej kúpeľne.
V sprchovom kúte Natali je použité bezpečnostné kalené sklo s hrúbkou 6 mm, v ČÍROM (priehľadnom) prevedení.
V našej ponuke však nájdete aj rovnaký model s výplňou štruktúrovaného skla Grape.
Vďaka celorámovej konštrukcii vám do kúpeľne neunikne ani kvapka vody. Celkovú tesnosť zásteny podporia silikónové tesniace chlopne medzi sklami a dverové magnetické tesnenie.
farba rámu: chróm
Elegantné chrómové madlá perfektne dopĺňajú celú zástenu. Madlá sú z praktického hľadiska rozdelené z vnútornej strany kúta na dva bodové úchyty.
Dvojité pojazdové kolieska umožňujú plynulý pohyb skiel v pojazdových profiloch. Spodné kolieska sú vybavené vycvakávacím systémom pre uľahčenie prístupu k lište a jej čisteniu.
Nemusíte si lámať hlavu s výberom vaničky. To sme urobili za vás. V tomto prípade sme zvolili mramorovú vaničku HARD. Ku ktorej je teraz navyše sifón ZDARMA !!!
Umelý mramor je na rozdiel od prírodného kameňa upravený tak, aby bol ideálne použitý do kúpeľní. Vanička má výborné tepelno-izolačné vlastnosti, udržuje teplotu okolia, preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk. Vďaka svojej dokonalej pevnosti a stabilite zaručuje nulový priehyb.
Špeciálny povrch navyše zaisťuje veľmi jednoduchú údržbu a odolnosť voči čistiacim prostriedkom. Vysoká estetická hodnota a výborné úžitkové vlastnosti sú hlavnými dôvodmi, prečo sú výrobky z liateho mramoru tak obľúbené a žiadané. Vaničky HARD vynikajú okrem svojej kvality aj nevšedným dizajnom.
Precízny povrch vaničky bez zbytočných miest, kde sa hromadí voda mimo odtokového priestoru.
Sifón je „ukrytý“ pod krytkou z odolného tvrdeného plastu. Farba krytky a vaničky sa preto môže mierne líšiť.
K sprchovej vaničke je možné prikúpiť nožičky aj čelný krycí panel.
| Rozmer (cm) | 90x80 |
| stranová varianta | ľavá |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 198,5 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 42 |
| tvar | asymetrický |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 74 |
| balenie | 1 kartón=50,4x203x16 cm, 1 ks= 94x84x6 cm |
| Vanička | mramorová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |