Sprchové dvere Nicol od WellMall sú jednotkou medzi posuvnými sprchovými dverami. Skvele doplnia každú kúpeľňu bez ohľadu na jej štýl zariadenia.
Rozmery:
Posuvné dvere ocení každý, kto má v byte, či v dome menšie priestory, kde by sa otváracie dvere stretávali s iným zariadením v kúpeľni (napr. umývadlom). A určite tiež poznáte prievanom spôsobené búchanie dverí, čo u posuvných dverí rozhodne nehrozí.
A navyše si môžete pri inštalácii vybrať, či sa vám dvere budú otvárať na ľavú či pravú stranu.
Celorámová hliníková konštrukcia dverí je dostatočne pevná a výborne zladená so sklenenou výplňou. Tesnosť dverí podporí kvalitné silikónové tesnenie, ktoré zaistí, že voda zostane tam, kde má - vo vnútri sprchového kúta.
Vzhľadom na rámovú konštrukciu dverí, je použité bezpečnostné sklo s hrúbkou 5 mm úplne ideálne.
V tomto prípade ide o sklo GRAPE (štruktúrované z vonkajšej strany).
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Posuvné sprchové dvere Nicol sú opatrené kvalitnými oceľovými pojazdovými kolieskami zasadenými v pojazdovej lište. Vďaka nim sa vám budú dvere otvárať ľahko a hladko.
A keď príde čas na čistenie, systém vycvakávania spodných koliesok z pojazdového rámu je taký jednoduchý, že to zvládnete aj s jednou rukou za chrbtom.
Kovové jednobodové madlo s maximálnou pevnosťou pre ľahké otváranie. Navyše dverám dodá ten pravý šmrnc.
Chcete zmenu? Kúpte namiesto sprchovej vaničky odtokový žľab! Vďaka tomuto riešeniu získate bezbariérový vstup do sprchového kúta, čo je nielen praktické, ale aj esteticky atraktívne.
Naše sprchové žľaby sú k dispozícii v piatich rôznych dizajnoch, takže si ľahko vyberiete ten, ktorý najlepšie doplní váš kúpeľňový interiér.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 130 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 57 |
| Montážny rozmer (cm) | 128 - 132 |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 33 |
| balenie | 1 kartón=72x190x7cm |
| konštrukcia | rámová |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |