Sprchový kút NICOL COMBI, to je kombinácia posuvných dverí a pevnej bočnej steny. Absolútny must-have pre vašu kúpeľňu.
Rozmery:
Posuvné otváranie tohto kúta ocení každý, kto má v byte, či v dome menšie priestory, kde by sa otváracie dvere stretávali s iným zariadením v kúpeľni (napr. umývadlom).
A navyše si môžete pri inštalácii vybrať, či sa vám dvere budú otvárať na ľavú či pravú stranu.
Celorámová hliníková konštrukcia je dostatočne pevná a báječne zladená so sklenenou výplňou. Tesnosť dverí podporí kvalitné silikónové tesnenie, ktoré zaistí, že voda zostane tam, kde má - vo vnútri sprchového kúta.
Vzhľadom na rámovú konštrukciu dverí je použité bezpečnostné sklo o hrúbke 5 mm úplne ideálne.
V tomto prípade ide o sklo ČÍRE (priehľadné ako okno), kedy krásne vynikne tvar či vzor obkladov použitých vo vnútri sprchového kúta.
V našej ponuke nájdete ale aj výplň skla Grape (štruktúrované, iba priesvitné)
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Vďaka dvojitým ložiskovým kolieskam pôjde otváranie hladko a bez zadrhávania. A keď už budete potrebovať dvere vyčistiť, žiadny problém! Vďaka systému „patent vycvakávania“ ich môžete ľahko uvoľniť a pojazdovú lištu dôkladne vyčistiť.
Kovové jednobodové madlo s maximálnou pevnosťou pre ľahké otváranie. Navyše dverám dodá ten pravý šmrnc.
Nechcete kút umiestnený na vaničku? Vyriešte odtok ľahko prikúpením odtokového žľabu! Vďaka tomuto riešeniu získate bezbariérový vstup do sprchového kúta, čo je nielen praktické, ale aj esteticky atraktívne.
Naše sprchové žľaby sú k dispozícii v piatich rôznych dizajnoch, takže si ľahko vyberiete ten, ktorý najlepšie doplní váš kúpeľňový interiér.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 100,2 cm |
| Dĺžka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 42 |
| Kombinácia | dvere 100 / bočnica 100 |
| Montážny rozmer (cm) | 98-102×100,2 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 48 |
| balenie | 1 kartón=57x190x7 cm, 1 kartón=108x192x6 cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |