| Rozmer (cm) | 140 x 80 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80,2 cm |
| Dĺžka (cm) | 140 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 62 |
| Kombinácia | dvere 140 / bočnica 80 |
| Montážny rozmer (cm) | 138-142×80,2 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 48 |
| balenie | 1 karton=77x190x7 cm, 1 karton=88x192x6 cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |