| Rozmer (cm) | 95 x 100 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 101 cm |
| Dĺžka (cm) | 95 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 39 |
| Kombinácia | dvere 95 / bočnica 100 |
| Montážny rozmer (cm) | 93-97×101 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 44 |
| balenie | 1 kartón=54x190x7 cm, 1 kartón=108x192x6 cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |