Sprchový kút sa skladá zo sklenených posuvných dverí Nicol a DVOCH pevných bočných stien. Je tak ideálnym riešením pre tých, ktorí nemajú vo svojej kúpeľni voľný roh a napriek tomu chcú využívať komfort sprchového kúta.
Rozmery:
Posuvné dvere ocenia najmä tí, ktorí majú menšiu kúpeľňu. Nič totiž nebude prekážať pri otvorení do priestoru kúpeľne. A nemusíte sa tak báť, že sa vám dvere stretnú s iným zariadením v kúpeľni (napr. umývadlom).
A navyše si môžete vybrať, či budete dvere otvárať na ľavú alebo pravú stranu.
Použité bezpečnostné sklo s hrúbkou 5 mm pre rámové dvere je úplne ideálne. V tomto prípade ide o výplň skla grape. (štruktúrované z vonkajšej strany)
Kombinovať možno rozmer dverí od 90 do 150 cm a pevných bočných stien od 80 do 100 cm.
Neváhajte a ozvite sa nám, nakombinujeme vám sprchový kút na mieru.
Chrómové hliníkové profily sú dostatočne pevné - robustné, ale tvarovo skvele zladené so sklenenou výplňou.
Rámová konštrukcia s kvalitným silikónovým tesnením zaistí, že voda zostane tam, kde má – vo vnútri sprchového kúta.
Posuvné sprchové dvere Nicol majú kvalitné oceľové pojazdové kolieska, vďaka ktorým sa sprchový kút bude otvárať jedna báseň.
Vďaka vycvakávaciemu systému koliesok hravo zvládnete aj samotné upratovanie sprchového kúta.
Kovové jednobodové madlo nijako nenarúša jemné línie týchto dverí. Také malé, ale pritom také pevné.
Prikuúpte si namiesto sprchovej vaničky, odtokový sprchový žľab. Vďaka tomuto riešeniu získate bezbariérový vstup do sprchového kúta, čo je nielen praktické, ale aj esteticky atraktívne.
Naše sprchové žľaby sú k dispozícii v piatich rôznych dizajnoch, takže si ľahko vyberiete ten, ktorý najlepšie doplní váš kúpeľňový interiér.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80,2 cm |
| Dĺžka (cm) | 110 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 47 |
| Kombinácia | dvere 110 / 2x bočnica 80 |
| Montážny rozmer (cm) | 108-112×80,2-82 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 65 |
| balenie | 1 kartón=62x190x7 cm, 2 kartóny=88x192x6 cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | nástenná |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |