Bezrámové vyhotovenie a dômyselne zvolené skladanie jednotlivých krídel, to sú dvere NOMI, ktoré perfektne zapadnú do každej kúpeľne.
Rozmery:
Pánt krídla, ktorý je vložený v stenovom profile, sa dá otáčať v oboch smeroch. Dvere tak môžete zložiť ako dovnútra, tak von zo sprchového kúta. Jednotlivé krídla sú medzi sebou spojené pántom, ktorý je otočný smerom von.
Neviete, aký variant dverí zvoliť? Nezúfajte. Sprchové dvere môžete vďaka ich univerzálnej stranovej montáži inštalovať ako na ľavú, tak pravú stranu.
Pri týchto sprchových dverách ide o výplň z bezpečnostného GRAPE skla s hrúbkou 6 mm - štruktúrované.
V našej ponuke nájdete aj rovnaký model s čírou výplňou skla (priehľadné ako okná).
Sklá sú už z výroby opatrené špeciálnym povlakom proti usadzovaniu vodného kameňa a mydlových usadenín, čo uľahčí čistenie skiel.
Aj napriek tomu odporúčame túto vrstvu aspoň 1x do mesiaca obnovovať pomocou špeciálnych anticalcových prípravkov.
Profil s pántom je tvarovaný v modernom hranatom dizajne. Navyše je doplnený o hornú krytku, aby sa dovnútra nedostala ani kvapka vody. Hladkej prevádzke sprchových dverí napomáha zdvíhací mechanizmus bočného pántu.
V rovnakom dizajne ako je hliníkový profil je zvolený aj tvar spojovacieho pántu oboch krídel.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí a nízka prahová lišta spoľahlivo zabráni vytečeniu vody zo sprchového kúta. Vďaka nadvihovaciemu pántu sa dvere pri dovretí pekne "posadia" k lište.
Pokiaľ chcete kompletne bezbariérový vstup, nemusíte prahovú lištu inštalovať, stačí iba prikúpiť špeciálne "vlajkové" spodné tesnenie a vymeniť namiesto existujúceho.
Sprchové dvere zdobí dvojbodová úchytka s dĺžkou 42 cm, ktorá je z vnútornej strany sprchového kúta upravená na dve bodové úchyty so žliabkom na uchopenie.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 65 cm |
| Výška (cm) | 196,5 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 44 |
| Montážny rozmer (cm) | 63-67 |
| otváranie | zalamovacia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 21 |
| balenie | 1 kartón=34x203x8 cm, 1 tubus=6x203 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |