| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 100 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 85 |
| Montážny rozmer (cm) | 98-102 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 33 |
| balenie | 1 kartón=61x194x8 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |