Dvojkrídlové obojstranne otváracie sprchové dvere OVER prinášajú elegantné a funkčné riešenie pre vašu kúpeľňu.
ROZMERY:
Sprchové dvere OVER môžete vďaka špeciálnemu pántu otvárať dovnútra aj von. A nielen to. Zdvíhací mechanizmus bočného pántu pri sprchových dverách napomáha hladkej prevádzke oboch krídel.
Dvojkrídlové sprchové dvere majú pochrómovaný hliníkový profil a ako výplň je tu použité bezpečnostné číre sklo s hrúbkou 6 mm. Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá uľahčuje údržbu a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
Pre výplň týchto dverí je použité Bezpečnostné sklo sklo s hrúbkou 6 mm.
Tento model dverí ale môžete v našej ponuke nájsť v dvoch rôznych prevedeniach. Vyberať môžete:
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá bráni prípadnému úniku vody zo sprchového kúta. Pokiaľ ale túžite po úplne bezbariérovom vstupe a lištu nechcete použiť, odporúčame prikúpiť spodné vlajkové tesnenie s dlhším "chvostíkom".
Praktické jednobodové kovové madlá zo zliatiny zinku zaistia ľahkú manipuláciu pri otváraní dverí. Ako už názov napovedá, tieto madlá sú vyrobené z kvalitnej zliatiny zinku, čo im dodáva nielen vysokú pevnosť, ale aj dlhú životnosť. Zinková zliatina je známa svojou odolnosťou voči opotrebovaniu a korózii, čo znamená, že tieto madlá si zachovajú svoj pôvodný vzhľad a funkčnosť aj po mnohoročnom používaní.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 75 |
| Montážny rozmer (cm) | 88-92 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 30 |
| balenie | 1 kartón=56x194x8 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |