| Rozmer (cm) | 90×90 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 55 |
| Montážny rozmer (cm) | 87-89 x 87-89 |
| tvar | štvrťkruh |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 36 |
| balenie | 1 kartón=49x191x14cm |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |