Sprchové zásteny POINT sa vyznačujú plynulým otváraním, ktoré je dosiahnuté vďaka precízne navrhnutým horným aj spodným dvojkolieskovým pojazdom. Tieto pojazdy sú starostlivo vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a bezproblémovú prevádzku.
Celorámová konštrukcia spoločne s tesniacimi lištami sprchových zásten Point zabráni počas sprchovania akémukoľvek úniku vody do kúpeľne.
Hliníkový rám s povrchovou úpravou Chróm.
Spodné pojazdové kolieska sú vybavené vycvakávacím systémom pre ľahšiu údržbu.
Kovové jednobodové madlá. Dostatočne pevné a pritom veľmi príjemné do ruky.
Na oboch stranách zásteny je zdvojené silikónové tesnenie medzi pevným a posuvným sklom. V rovnakom dizajne je spracované aj magnetické tesnenie medzi posuvnými sklami. Magnetické zatváracie tesnenie celý kút spoľahlivo uzavrie.
Sprchová zástena POINT nie je príliš zložitá na inštaláciu, čo môže ušetriť náklady a čas pri prípadnej renovácii kúpeľne.
Posuvné dvere sú všeobecne výbornou voľbou pre sprchové kúty, zvlášť u tých s rohovým vstupom. Sprchová zástena Point môže prispieť k modernému a odľahčenému vzhľadu kúpeľne.
Iba zástena bez vaničky (v prípade záujmu nutné prikúpiť)
| Rozmer (cm) | 90x90 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 55 |
| Montážny rozmer (cm) | 87-89 x 87-89 |
| tvar | štvrťkruh |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 36 |
| balenie | 1 kartón=49x191x14cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |