
| Rozmer (cm) | 90×90 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 199 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 55 |
| tvar | štvrťkruh |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 48 |
| balenie | 1 kartón=49x191x14cm; 1 kartón=93x93x16cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | akrylátová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút s vaničkou |
| Značka | WellMall |