| Rozmer (cm) | 120×80 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 120 |
| Výška (cm) | 188 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 60 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 85 |
| balenie | 1 kartón=63x191x8cm; 1 ks=124x84x6cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | mramorová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút s vaničkou |
| Značka | WellMall |