Sprchová zástena Point v kombinácii s mramorovou vaničkou Rocky tvorí perfektnú kombináciu priamo do vašej kúpeľne.
Rozmery:
Grape bezpečnostné sklo s hrúbkou 5 mm (štruktúrované z vonkajšej strany).
V ponuke nájdete tento sprchový kút aj s čírou výplňou skla. (priehľadné ako okno)
Plynulé otváranie sprchových zásten POINT zaisťujú KOVOVÉ horné aj spodné dvojkolieskové pojazdy v chrómovom prevedení.
Celorámová konštrukcia spoločne s tesniacimi lištami sprchových zásten Point zabráni počas sprchovania akémukoľvek úniku vody do kúpeľne.
Hliníkový rám s povrchovou úpravou čierna .
Ak hľadáte do svojho sprchového kúta vaničku, ktorá vám vašu každodennú hygienu maximálne spríjemní, model Rocky je presne to, čo potrebujete. Je totiž vyrobený z umelého mramoru, ktorý oproti prírodnému kameňu ponúka výhody, ktoré v kúpeľni skutočne oceníte.
Ku sprchovej vaničke je možné prikúpiť nožičky aj čelný krycí panel.
Spodné pojazdové kolieska sú vybavené vycvakávacím systémom pre ľahšiu údržbu.
Na oboch stranách zásteny je zdvojené silikónové tesnenie medzi pevným a posuvným sklom. V rovnakom dizajne je spracované aj magnetické tesnenie medzi posuvnými sklami. Magnetické dovieracie tesnenie celý kút spoľahlivo uzavrie.
Kovové jednobodové madlá. Dostatočne pevné a pritom veľmi príjemné do ruky.
| Rozmer (cm) | 80×80 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 80 |
| Výška (cm) | 188 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 45 |
| tvar | štvrťkruh |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 59 |
| balenie | 1 kartón=44x191x14cm; 1 ks=84x84x6cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | mramorová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút s vaničkou |
| Značka | WellMall |