
Sprchová zástena POINT v kombinácii s akrylátovou sprchovou vaničkou LOR vytvorí sprchovací kút, ktorý skvele padne aj do vašej kúpeľne.
Číre bezpečnostné sklo s hrúbkou 5 mm (priehľadné ako okno).
V našej ponuke nájdete tento sprchovací kút aj s výplňou skla Grape (štruktúrované).
Plynulé otváranie sprchových zásten POINT zaisťujú KOVOVÉ horné aj spodné dvojkolieskové pojazdy v chrómovom prevedení.
Celorámová konštrukcia spoločne s tesniacimi lištami sprchových zásten Point zabráni počas sprchovania akémukoľvek úniku vody do kúpeľne.
Hliníkový rám s povrchovou úpravou chróm .
Spodné pojazdové kolieska sú vybavené vycvakávacím systémom pre ľahšiu údržbu.
Akrylát je syntetický materiál, ktorý je ľahký, pevný a zároveň odolný voči vode a chemikáliám. Vďaka týmto vlastnostiam sa akrylátové vaničky stali populárnou voľbou pre sprchové priestory. Na povrchu stojnej plochy sú prelisované protišmykové výstupky.
Súčasťou vaničky je aj výstužný oceľový rám a nastaviteľné nožičky. Nosnosť je tak oproti iným akrylátovým vaničkám zvýšená na 150 kg.
Výška vaničiek Lor (14 cm) je vhodná najmä pre tých, ktorí nemôžu sifón zasekať do podlahy. Pod vaničku je možné umiestniť väčšinu štandardných sifónov. Priemer odtoku 60 mm.
Teraz vaničkový sifón Lor k tomuto kompletu ZADARMO!
Kovové jednobodové madlá. Dostatočne pevné a pritom veľmi príjemné do ruky.
Na oboch stranách zásteny je zdvojené silikónové tesnenie medzi pevným a posuvným sklom. V rovnakom dizajne je spracované aj magnetické tesnenie medzi posuvnými sklami. Magnetické dovieracie tesnenie celý kút spoľahlivo uzavrie.
Posuvné dvere sú všeobecne výbornou voľbou pre sprchové kúty, zvlášť u tých s rohovým vstupom. Sprchová zástena Point môže prispieť k modernému a odľahčenému vzhľadu kúpeľne.
| Rozmer (cm) | 90×90 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 199 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 50 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 49 |
| balenie | 1 kartón=48x191x8cm; 1 kartón=93x93x16cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | akrylátová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút s vaničkou |
| Značka | WellMall |