Celá séria sprchových zásten POINT má jedno spoločné špecifikum - vstup stredom zásteny. Ďalšou významnou výhodou je estetická hodnota. Vstup stredom dodáva celej kúpeľni moderný a elegantný vzhľad. Tento dizajn je nielen funkčný, ale aj vizuálne príťažlivý, čím prispieva k celkovej harmónii a štýlu interiéru.
Predstavte si, aké skvelé a pohodlné môže byť každodenné používanie sprchovej zásteny, ktorá vám ponúka nielen dokonalý dizajn, ale aj maximálnu funkčnosť. Sprchové zásteny POINT sa vyznačujú plynulým otváraním, ktoré je dosiahnuté vďaka precízne navrhnutým horným aj spodným dvojkolieskovým pojazdom. Tieto pojazdy sú starostlivo vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a bezproblémový chod.
Ako výplň je zvolené Bezpečnostné sklo sklo o hrúbke 5 mm.
Tento model môžete mať so sklenenou výplňou v dizajne:
Celorámová konštrukcia spoločne s tesniacimi lištami sprchových zásten Point zabráni počas sprchovania akémukoľvek úniku vody do kúpeľne.
Hliníkový rám s povrchovou úpravou chróm .
Spodné pojazdové kolieska sú vybavené vycvakávacím systémom pre jednoduchšiu údržbu.
Kovové jednobodové madlá. Dostatočne pevné a pritom veľmi príjemné do ruky.
Na oboch stranách zásteny je zdvojené silikónové tesnenie medzi pevným a posuvným sklom. V rovnakom dizajne je spracované aj magnetické tesnenie medzi posuvnými sklami. Magnetické dovieracie tesnenie celý kút spoľahlivo uzavrie.
Sprchová zástena POINT nie je príliš zložitá na inštaláciu, čo môže ušetriť náklady a čas pri prípadnej renovácii kúpeľne.
Posuvné dvere sú vo všeobecnosti výbornou voľbou pre sprchové kúty, zvlášť u tých s rohovým vstupom. Sprchová zástena Point môže prispieť k modernému a odľahčenému vzhľadu kúpeľne.
Iba zástena bez vaničky (v prípade záujmu nutné prikúpiť)
| Rozmer (cm) | 90x90 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 50 |
| Montážny rozmer (cm) | 87-89 x 87-89 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 38 |
| balenie | 1 kartón=48x191x8cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |