Sprchová zástena Point v kombinácii s mramorovou vaničkou Hard tvorí perfektnú kombináciu priamo do vašej kúpeľne.
Rozmery:
Číre bezpečnostné sklo s hrúbkou 5 mm (priehľadné ako okno).
V ponuke nájdete tento sprchovací kút aj s výplňou skla Grape (štruktúrované).
Plynulé otváranie sprchových zásten POINT zaisťujú KOVOVÉ horné aj spodné dvojkolieskové pojazdy v chrómovom prevedení.
Celorámová konštrukcia spoločne s tesniacimi lištami sprchových zásten Point zabráni počas sprchovania akémukoľvek úniku vody do kúpeľne.
Hliníkový rám s povrchovou úpravou chróm.
Sprchová vanička z liateho mramoru Hard teraz so sifónom zadarmo! Špeciálny povrch zaisťuje veľmi ľahkú údržbu a odolnosť voči čistiacim prostriedkom. Sifón je „ukrytý“ pod krytkou z odolného tvrdeného plastu. Farba krytky a vaničky sa preto môže mierne líšiť.
Spodné pojazdové kolieska sú vybavené vycvakávacím systémom pre ľahšiu údržbu.
Na oboch stranách zásteny je zdvojené silikónové tesnenie medzi pevným a posuvným sklom. V rovnakom dizajne je spracované aj magnetické tesnenie medzi posuvnými sklami. Magnetické dovieracie tesnenie celý kút spoľahlivo uzavrie.
Celokovové jednobodové madlá. Dostatočne pevné a pritom veľmi príjemné do ruky.
| Rozmer (cm) | 90×90 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 188,5 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 50 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 58 |
| balenie | 1 kartón=48x191x8cm; 1 ks=94x94x6cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | mramorová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút s vaničkou |
| Značka | WellMall |