Sprchová zástena Point v kombinácii s mramorovou vaničkou Rocky tvorí perfektnú kombináciu priamo do vašej kúpeľne.
Rozmery:
Grape bezpečnostné sklo o hrúbke 5 mm (štruktúrované z vonkajšej strany).
V ponuke nájdete tento sprchový kút aj s čírou výplňou skla.
Plynulé otváranie sprchových zásten POINT zaisťujú KOVOVÉ horné aj spodné dvojkolieskové pojazdy v chrómovom prevedení.
Celorámová konštrukcia spoločne s tesniacimi lištami sprchových zásten Point zabráni počas sprchovania akémukoľvek úniku vody do kúpeľne.
Hliníkový rám s povrchovou úpravou chróm .
Ak hľadáte do svojho sprchového kúta vaničku, ktorá vám vašu každodennú hygienu maximálne spríjemní, model Rocky je presne to, čo potrebujete. Je totiž vyrobený z umelého mramoru, ktorý oproti prírodnému kameňu ponúka výhody, ktoré v kúpeľni skutočne oceníte.
K sprchovej vaničke je možné dokúpiť nožičky aj čelný krycí panel.
Spodné pojazdové kolieska sú vybavené vycvakávacím systémom pre jednoduchšiu údržbu.
Na oboch stranách zásteny je zdvojené silikónové tesnenie medzi pevným a posuvným sklom. V rovnakom dizajne je spracované aj magnetické tesnenie medzi posuvnými sklami. Magnetické dovieracie tesnenie celý kút spoľahlivo uzavrie.
Kovové jednobodové madlá. Dostatočne pevné a pritom veľmi príjemné do ruky.
| Rozmer (cm) | 100×80 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 188 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 50 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 57 |
| balenie | 1 kartón=53x191x8cm; 1 ks=104x84x6cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | mramorová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút s vaničkou |
| Značka | WellMall |