| stranová varianta | ľavá |
| Šírka (cm) | 95 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 53 |
| Montážny rozmer (cm) | 93 - 97 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 30.5 |
| balenie | 1 kartón=64x202x8 cm, 1 tubus=6x203 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |