Ich bezrámové prevedenie, čistý a elegantný vzhľad vás pohladí po duši. Reč je o otváracích sprchových dverách RIKA. Navyše sú vhodné ako do malých, tak aj do priestranných kúpeľní.
V tomto prípade sprchové dvere RIKA DOUBLE ide o kombináciu: dvere 60 + dvere 60
ROZMERY:
Krídla sprchových dverí RIKA sa otvárajú smerom von - do priestoru kúpeľne. Vďaka pevným dielom nie je nutné mať voľný priestor po celej šírke dverí.
Pri týchto sprchových dverách ide o výplň z bezpečnostného ČÍREHO skla o hrúbke 6 mm - priehľadné ako okná. Ak pri sprchovaní uprednostňujete viac súkromia, nájdete v našej ponuke rovnaký model s výplňou skla Grape, ktoré je len priesvitné.
S údržbou Vám pomôže špeciálny povlak (povrchová úprava proti usadzovaniu vodného kameňa a mydlových usadenín) aplikovaný na sprchové dvere už pri výrobe.
Stenové profily sú tvarované v modernom hranatom dizajne. Navyše sú doplnené o horné krytky, aby sa dovnútra nedostala ani kvapka vody.
Pevné časti istia pevné rohové vzpery, nepohnú sa ani o piaď.
V rovnakom dizajne je zvolený aj tvar spojovacích pántov pevných častí a dverí.
Sprchové dvere zdobia dvojbodové madlá o dĺžke 42 cm, ktoré sú z vnútornej strany sprchového kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom pre uchopenie.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí a nízka prahová lišta spoľahlivo zabráni vytečeniu vody zo sprchovacieho kúta. Vďaka nadvihovaciemu pántu sa dvere pri dovretí pekne "posadia" k lište.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 110 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 59 |
| Kombinácia | dvere 60 + dvere 60 |
| Montážny rozmer (cm) | 109,2 - 113,2 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 40 |
| balenie | 2 kartóny=57x202x8 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |